1. kolo
Liverpool FC (Anglie) FC Humenné (Slovensko)
2. kolo
La Coruña (Španělsko) Sunderland AFC (Anglie)
3. kolo
Borussia Dortmund (Německo) Wisla Plock SA (Polsko)
4. kolo
Šachťar Doněck (Ukrajina) Inter Bratislava (Slovensko)
5. kolo
FK Teplice (Česko) Finn Harps FC (Irsko)
6. kolo
FC Fiorentino (San Marino) FC St. Gallen 1879 (Švýcarsko)
7. kolo
Olympiakos Pireus (Řecko) Hamburger SV (Německo)
8. kolo
RFC Seraing (Belgie) TSV 1860 Mnichov (Německo)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
Kalmar FF (Švédsko)
Čtvrtfinále
Viking Stavanger (Norsko)
Semifinále
FK Dukagjini Klinë (Kosovo)
Finále
FC Astana (Kazachstán)podrobně
1. kolo
SK Slavia Praha (Česko) FC Midtjylland (Dánsko)
2. kolo
1. FC Tatran Prešov (Slovensko) Wisla Krakow (Polsko)
3. kolo
SSC Neapol (Itálie) KFCO Beerschot (Belgie)
4. kolo
West Ham United (Anglie) CZ Bělehrad (Srbsko)
5. kolo
1. FC Kaiserslautern (Německo) FC Vysočina Jihlava (Česko)
6. kolo
AC Milán (Itálie) 1. FK Příbram (Česko)
7. kolo
AFC Ajax (Nizozemí) Schalke 04 (Německo)
8. kolo
IFK Göteborg (Švédsko) Boavista Porto (Portugalsko)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
Pafos FC (Kypr)
Čtvrtfinále
Real Madrid (Španělsko)
Semifinále
FC Liverpool (Anglie)
Finále
FK Radnički Pirot (Srbsko)podrobně
1. kolo
West Ham United (Anglie) JK Tammeka (Estonsko)
2. kolo
FCSB (Rumunsko) Spartak Trnava (Slovensko)
3. kolo
AS Řím (Itálie) Paris Saint Germain (Francie)
4. kolo
AFC Bournemouth (Anglie) AFC Ajax (Nizozemí)
5. kolo
Tottenham Hotspur (Anglie) FC Lahti (Finsko)
6. kolo
MŠK Žilina (Slovensko) FC Haka (Finsko)
7. kolo
FC Bayern Mnichov B (Německo) Wuhan Zall (Čína)
8. kolo
Santos FC (Brazílie) Beitar Jerusalem FC (Izrael)
All Star Game
Real Madrid (Španělsko)
Osmifinále
KF Renova Džepčište (Sev. Makedonie)
Čtvrtfinále
KFUM-Kameratene Oslo (Norsko)
Semifinále
KS Luftëtari Gjirokastër (Albánie)
Finále
Finn Harps FC (Irsko)podrobně
1. kolo
FK Teplice (Česko) Central Coast Marines (Austrálie)
2. kolo
FK Inter Bratislava (Slovensko) FC Thun (Švýcarsko)
3. kolo
Paris Saint Germain (Francie) Dinamo Záhřeb (Chorvatsko)
4. kolo
Anži Machačkala (Rusko) Arsenal (Anglie)
5. kolo
Atlético Madrid (Španělsko) Rangers FC (Skotsko)
6. kolo
FK Dukla Praha (Česko) AFC Ajax (Nizozemí)
7. kolo
KAA Gent (Belgie) Arsenal Kyjev (Ukrajina)
8. kolo
1. FC Tatran Prešov (Slovensko) FC Levadia Tallinn B (Estonsko)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
Örebrö (Švédsko)
Čtvrtfinále
PS Kemi Kings (Finsko)
Semifinále
NK Čelik Zenica (Bosna a Hercegovina)
Finále
Brentford FC (Anglie)podrobně
1. kolo
SK Lierse (Belgie) FC Utrecht B (Nizozemí)
2. kolo
FC Utrecht B (Nizozemí) Hamburger SV (Německo)
3. kolo
Juventus Turín (Itálie) PFK Slavia Sofia (Bulharsko)
4. kolo
SFC Opava (Česko) Galatasaray SK (Turecko)
5. kolo
Olympique Lyon (Francie) AIK Solna (Švédsko)
6. kolo
AS Trenčín (Slovensko) 1. FC Kaiserslautern (Německo)
7. kolo
Inter Milán (Itálie) Derby County (Anglie)
8. kolo
FK Dukla Praha (Česko) AC Milán (Itálie)
předkolo play off
SK Sturm Graz (Rakousko)
Osmifinále
OKS Odra Opole (Polsko)
Čtvrtfinále
Vitória Guimaraes SC (Portugalsko)
Semifinále
PFC Sochi (Rusko)
Finále
AC Milán (Itálie)podrobně
1. kolo
Hapoel Kiryat Shmona (Izrael) -
2. kolo
Leicester City (Anglie) AFC Ajax (Nizozemí)
3. kolo
SK Slavia Praha (Česko) AC Sparta Praha (Česko)
4. kolo
Conwy Borough (Wales) AC Milán (Itálie)
5. kolo
Club Brugge KV (Belgie) GKS Katowice (Polsko)
6. kolo
Valur Reykjavík (Island) Ayr UTD (Skotsko)
7. kolo
Boca Juniors (Argentina) Tottenham (Anglie)
8. kolo
Nyköbing FC (Dánsko) Blackburn United FC (Anglie)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
OFK Grbalj (Černá Hora)
Čtvrtfinále
Puskás Akadémia FC (Maďarsko)
Semifinále
FK Kauno Žalgiris (Litva)
Finále
US Rumelange (Lucembursko)podrobně
1. kolo
Leicester City (Anglie) Portland Timbers (USA)
2. kolo
KF Tirana (Albánie) ÍB Vestmannaeyja (Island)
3. kolo
FK Dukla Praha (Česko) Panionios Atény (Řecko)
4. kolo
AC Milán (Itálie) SK Sturm Graz (Rakousko)
5. kolo
Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) Glasgow Rangers (Skotsko)
6. kolo
FK Viktoria Žižkov (Česko) FC Barcelona (Španělsko)
7. kolo
Viktoria Plzeň (Česko) FC VSS Košice (Slovensko)
8. kolo
RSC Anderlecht (Belgie) FC Sydney (Austrálie)
All Star Game
Bayern Mnichov (Německo)
Osmifinále
AC Omonia (Kypr)
Čtvrtfinále
JK Narva Trans (Estonsko)
Semifinále
FK Liepaja (Lotyšsko)
Finále
Peking Guoan FC (Čína)
1. kolo
PFK Litex Loveč (Bulharsko) Dynamo Kyjev (Ukrajina)
2. kolo
FC Liefering (Rakousko) FBSC Young Boys (Švýcarsko)
3. kolo
Strømsgodset IF (Norsko) AEK Atény (Řecko)
4. kolo
Fram Reykjavík (Island) Parma FC (Itálie)
5. kolo
Apollon Limassol (Kypr) FK Haskovo (Bulharsko)
6. kolo
FC Lahti (Finsko) Lyngby BK (Dánsko)
7. kolo
Real Madrid (Španělsko) GFC Ajaccio (Francie)
8. kolo
Fort Lauderdale Strikers (USA) F91 Dudelange (Lucembursko)
All Star Game
FC Levadia Tallinn (Estonsko)
Osmifinále
FC Slovan Liberec (Česko)
Čtvrtfinále
RK Budućnost Podgorica (Černá Hora)
Semifinále
FC Ilves Tampere (Finsko)
Finále
Syrianska FC (Švédsko)
mezisezónní (dlouhodobý) save
Yeovil Town FC (Anglie)
1. kolo
Belgie (reprezentace) AD São Caetano (Brazílie)
2. kolo
US Città di Palermo (Itálie) AEL Kalloni (Řecko)
3. kolo
Deportivo La Coruña (Španělsko) Německo (reprezentace)
4. kolo
FC Vysočina Jihlava (Česko) FC Turín (Itálie)
5. kolo
FC Baník Ostrava (Česko) SK Slavia Praha (Česko)
6. kolo
AS Monaco (Francie) Manchester United (Anglie)
7. kolo
PEC Zwolle (Nizozemí) CS Maritimu (Portugalsko)
8. kolo
Heart of Midlothian (Skotsko) RTS Widzew Łódź (Polsko)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
FC ŠTK 1914 Šamorín (Slovensko)
Čtvrtfinále
Fluminense FC (Brazílie)
Semifinále
St. Johnstone FC (Skotsko)
Finále
WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. (Polsko)
mezisezónní (dlouhodobý) save
FK Baník Ružiná (Slovensko)
1. kolo
AS Monaco (Francie) KVRS Waasland - SK Beveren (Belgie)
2. kolo
BV Borussia Dortmund (Německo) AC Milán (Itálie)
3. kolo
Arsenal FC (Anglie) MŠK Žilina (Slovensko)
4. kolo
Baumit Jablonec (Česko) Anži Machačkala (Rusko)
5. kolo
PAOK Soluň (Řecko) PAOK Soluň (Řecko)
6. kolo
Celtic Glasgow (Skotsko) Valencia CF (Španělsko)
7. kolo
Roda Kerkrade (Nizozemí) Benfica Lisabon (Portugalsko)
8. kolo
Manchester United (Anglie) Brescia Calcio (Itálie)
All Star Game
Olympique Marseille (Francie)
Osmifinále
FC Augsburg (Německo)
Čtvrtfinále
RSC Charleroi (Belgie)
Semifinále
MFK Ružomberok (Slovensko)
Finále
OSK Lechia Gdańsk (Polsko)
mezisezónní (dlouhodobý) save
UD Las Palmas (Španělsko)
1. kolo
full team (Portugalsko) Vánoce (Rusko)
2. kolo
Manchester United (Anglie) Standard Lutych (Francie)
3. kolo
RCS Anderlecht (Belgie) Juventus Turín (Itálie)
4. kolo
1. FC Union Berlín (Německo) Watford FC (Anglie)
5. kolo
Škoda Xanthi FC (Řecko) SK Slavia Praha (Česko)
6. kolo
Rayo Vallecano (Španělsko) Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsko)
7. kolo
Vitesse Arnhem (Nizozemí) Juventus Turín (Itálie)
8. kolo
Dunfermline Athletic (Skotsko) Anži Machačkala (Rusko)
All Star Game
AZ Alkmaar (Nizozemí)
Osmifinále
ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)
Čtvrtfinále
FC Porto (Portugalsko)
Semifinále
FSV Frankfurt (Německo)
Finále
Clermont Foot (Francie)
1. kolo
FC Tatran Prešov (Slovensko) Viktoria Plzeň (Česko)
2. kolo
Chelsea FC (Anglie) Bayern Mnichov (Německo)
3. kolo
Chmel Blšany (Česko) RC Lens (Francie)
4. kolo
Feyenoord Rotterdam (Nizozemí) Rubin Kazaň (Rusko)
5. kolo
Dundee FC (Skotsko) Widzew Lodz (Polsko)
6. kolo
MFK Košice (Slovensko) Xerez Club Deportivo (Španělsko)
7. kolo
AC Monaco (Francie) Manchester United (Anglie)
8. kolo
FC Zbrojovka Brno (Česko) Doxa Dramas FC (Řecko)
All Star Game
Ajax Amsterdam (Nizozemí)
Osmifinále
KV Kortrijk (Nizozemí)
Čtvrtfinále
AC Milán (Itálie)
Semifinále
Karlsruher SC (Německo)
Finále
FC Kuban Krasnodar (Rusko)
1. kolo
Viktoria Plzeň (Česko) Red Bull Praha (Česko)
2. kolo
Lokomotiv Jaroslavl (Rusko) Paris Saint Germain (Francie)
3. kolo
Manchester United (Anglie) FC Porto (Portugalsko)
4. kolo
FK Viktoria Žižkov (Česko) Leeds United (Anglie)
5. kolo
Real Valladolid (Španělsko) Cracovia Krakow (Polsko)
6. kolo
FC Welten Báč (Slovensko) MŠK Žilina (Slovensko)
7. kolo
FC Janov (Itálie) St. Mirren FC (Skotsko)
8. kolo
FC Hansa Rostock (Německo) RSC Anderlecht (Belgie)
All Star Game
AZ Alkmaar (Nizozemí)
Osmifinále
OFI Kréta (Řecko)
Čtvrtfinále
Valenciennes FC (Francie)
Semifinále
Vitória Guimaraes (Porgtugalsko)
Finále
Sporting de Gijón (Španělsko)
1. kolo
1. Gambrinus liga - jaro 2011 (Česko) Slovensko /21/ (Slovensko)
2. kolo
FC Bayern Mnichov (Německo) AC Sparta Praha (Česko)
3. kolo
FC Servette Ženeva (Španělsko) AC Monaco (Francie)
4. kolo
Arka Gdynia (Polsko) FC Turín (Itálie)
5. kolo
Pro Evolution Soccer 2001 (Anglie) Zenit Petrohrad (Rusko)
6. kolo
Deportivo Alaves (Španělsko) Bohemians 1905 (Česko)
7. kolo
SK Slavia Praha (Česko) Heart of Midlothian (Skotsko)
8. kolo
Olympique Lyon (Francie) Benfica Lisabon (Portugalsko)
All Star Game
Tottenham Hotspur (Anglie)
Osmifinále
Standard Lutych (Belgie)
Čtvrtfinále
ACF Fiorentina (Itálie)
Semifinále
Vfl Wolfsburg (Německo)
Finále
Spartak Moskva (Rusko)
1. kolo
??? ???
2. kolo
??? ???
3. kolo
??? ???
4. kolo
??? ???
5. kolo
??? ???
6. kolo
??? ???
7. kolo
??? ???
8. kolo
??? ???
All Star Game
???
Osmifinále
???
Čtvrtfinále
???
Semifinále
???
Finále
???
1. kolo
??? ???
2. kolo
??? ???
3. kolo
??? ???
4. kolo
??? ???
5. kolo
??? ???
6. kolo
??? ???
7. kolo
??? ???
8. kolo
??? ???
All Star Game
???
Osmifinále
???
Čtvrtfinále
???
Semifinále
???
Finále
???
1. kolo
??? ???
2. kolo
??? ???
3. kolo
??? ???
4. kolo
??? ???
5. kolo
??? ???
6. kolo
??? ???
7. kolo
??? ???
8. kolo
??? ???
All Star Game
???
Osmifinále
???
Čtvrtfinále
???
Semifinále
???
Finále
???
1. kolo
FC Vítkovice (Česko) neurčeno - individuální výběr
2. kolo
AS Řím (Itálie) AS Řím (Itálie)
3. kolo
FC Dac Dunajská Streda "B" (Slovensko) VfB Stuttgart (Německo)
4. kolo
CSKA Moskva (Rusko) LASK Linec (Rakousko)
5. kolo
Queen of the South Queens Park Rangers (Anglie)
6. kolo
Olympique Lyon (Francie) FC Porto (Portugalsko)
7. kolo
Ruch Chórzow (Polsko) SK Dynamo České Budějovice (Česko)
8. kolo
Real Madrid (Španělsko) C.F. Valencia (Španělsko)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
Frosinone Calcio (Itálie)
Čtvrtfinále
Feyenoord Rotterdam (Nizozemí)
Semifinále
AEK Atény (Řecko)
Finále
FC Ingolstadt 04 (Německo)
1. kolo
FC Porto (Portugalsko) Real Madrid (Španělsko)
2. kolo
FC Hradec Králové (Česko) Ajax Amsterdam (Nizozemí)
3. kolo
Manchester City (Anglie) FC Bayern Mnichov (Německo)
4. kolo
Cracovia Krakow (Polsko) Galatasaray SK (Turecko)
5. kolo
Bayer Leverkusen (Německo) neurčeno - individuální výběr
6. kolo
Hull City (Anglie) Spartak Trnava (Slovensko)
7. kolo
Bohemians 1905 (Česko) Racing Lens (Francie)
8. kolo
Rapid Vídeň (Rakousko) SC Braga (Portugalsko)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
Levadiakos FC (Řecko)
Čtvrtfinále
NEC Nijmegen (Nizozemí)
Semifinále
Lech Poznaň (Polsko)
Finále
Osasuna Pamplona (Španělsko)
1. kolo
Paris St. Germain (Francie) save "B" se nehrál, nebyl součástí kola
2. kolo
AC Milán (Itálie) FC Slezský Opava (Česko)
3. kolo
VFC Setúbal(Portugalsko) Borussia Mönchengladbach (Německo)
4. kolo
Greenock Morton FC (Skotsko) MFK Košice (Slovensko)
5. kolo
FC Barcelona (Španělsko) Hull City AFC (Anglie)
6. kolo
AC Sparta Praha (Česko) SK Sturm Graz (Rakousko)
7. kolo
Galatasaray SK (Turecko) ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)
8. kolo
S.B.V. Excelsior (Nizozemí) Spartak Moskva (Rusko)
All Star Game
nehrálo se
Osmifinále
Inter Milán (Itálie)
Čtvrtfinále
SK Kladno (Česko)
Semifinále
Manchester United (Anglie)
Finále
FC Libourne (Francie)