css templates

Aktuální stav konta

rychlý přehled - souvisí s rychlým startem


376,- Kč

Poslední příspěvek

základní pravidla


16. 10. 2013 / DAFSON / 300,- Kč

Zakoupeno

podrobná pravidla

Detailní přehled o veškerých nákupech.

 


 

Turnajové konto

Již od začátku turnaje padaly návrhy o tom, že by bylo dobré, kdyby každý přispíval na chod turnaje nějakou finanční částkou. I proto byo rozhodnuto toto "uvést v život" finanční příspěvky do turnaje, za které by se nakupovaly ceny do turnaje.

O jaké ceny půjde? Převážně o hodnotné poháry, sportovní doplňky (šály, dresy) či cokoliv dalšího, na čem se společně dohodneme.

Pro turnaj existuje speciální konto u České spořitelny, ke kterému má přistup pouze administrátor turnaje (nikdo další z tvůrčího týmu) a které lze jednoduše obsluhovat přes počítač. Proto není problém zde na webu zveřejňovat aktuální stav, přehledy všech plateb...atp.

DŮLEŽITÉ - je třeba poznamenat, že příspěvky jsou dobrovolné. Nikdo nikoho do ničeho nenutí, nadále platí, že náš turnaj byl, je a bude vždy zdarma, jako naše služba všem hráčům. Proto nikomu z tvůrčího týmu, ani administrátorovi turnaje, z tohoto konta nenáleží žádný finanční nárok! Veškeré finanční prostředky, které na účet "přitečou", budou transparentně použity na nákup aktuálních odměn pro náš turnaj.

Zároveň platí, že výše příspěvku je libovolná, přičemž minimální výše je 100,- Kč (2,6 €) a frekvence platby je také neomezená (denně, týdně, měsíčně, půlročně - záleží pouze a každém). Pozor - přece jenom určité omezení existuje, neboť není možné, aby se někdo pouze "vezl" a sbíral jednu cenu za druhou. Proto bylo rozhodnuto o tom, že nárok na cenu vzniká hráči až po zaplacení příspěvku, přičemž zaplatit lze až do uzávěrky 4. kola základní části, pokud chce hráč získat cenu v aktuální sezóně. Kdo zaplatí později, bude jeho příspěvek platit až do nové sezóny (tzn. kdyby vyhrál aktuální sezónu, zůstal by bez ceny...)!

 

Bankovní spojení pro Českou republiku

Jak jsem již uvedl, pro turnaj je vyhrazeno samostatné konto, které spravuje pouze administátor a které je zřízeno u České spořitelny. Níže naleznete veškeré potřebné údaje pro platby.


ČÍSLO ÚČTU: 2614781103/0800

KÓD BANKY: 0800 (Česká spořitelna)

IBAN (potřebné pro platbu ze zahraničí): CZ76 0800 0000 0026 1478 1103

VS (variabilní symbol): není třeba uvádět

ZPRÁVA PRO PŘÍJEMCE: zde uveďte váš nick, pod nímž hrajete náš turnaj

 

Bankovní spojení pro Slovenskou republiku

Konto zřízeno u Slovenské spořitelny. Níže naleznete veškeré potřebné údaje pro platby.


ČÍSLO ÚČTU: 0353685092/0900

KÓD BANKY: 0900 (Slovenská spořitelna)

VS (variabilní symbol): není třeba uvádět

ZPRÁVA PRO PŘÍJEMCE: zde uveďte váš nick, pod nímž hrajete náš turnaj

 

Nebankovní spojení

Pro ty z vás, kteří nejste ochotni platit bankovním převodem, nabízím jinou možnost, jak poslat příspěvky, byť nejsem této varianty příliš velkým zastáncem, hlavně pro její velká rizika. Bohužel, moc možností mě nenapadá - snad jen posláním peněz v obálce (doporučeně), případně využít služeb Western Union (zde jsou rizika téměř minimální). Pro tyto případy je třeba mě kontaktovat (prostřednictvím našeho webu nebo mejlem) a já sdělím svou adresu.

WebZdarma.cz