css templates

Rychlý přehled

rychlý přehled - souvisí s rychlým startem

Základní povinnosti v několika bodech.

Základní pravidla

základní pravidla

Přehled základních pravidel hraní a systému turnaje.

Pravidla podrobně

podrobná pravidla

Detailní pohled na všechny pravidla turnaje.Pravidla

Vítejte v sekci "Pravidla". Nabízím Vám zde pravidla našeho turnaje ve třech variantách. Obecně se o našem turnaji tvrdí, že je údajně příliš složitý, ale chci vám ukázat, že tomu tak není, což mi jistě potvrdí většina z vás.

Pro "rychlíky" nabízím jako první volbu tzv. "Rychlý přehled". Zde naleznete jen ty základní body, z nichž načerpáte ty nejdůležitější a základní pravidla potřebné k hraní. Tento přehled je ve spojitosti s volbou v hlavním menu "Rychlý start".

Jste-li již trochu rozkoukaní, chcete-li se dozvědět víc o tom, co turnaj nabízí anebo toužíte po poznání, nabízím druhou volbu "Základní pravidla"! Pokud se seznámíte se vším, co tato sekce obnáší, budete znát kompletně celý systém turnaje i základní herní varianty. Myslím, že znalost obecných pravidel pohodlně postačí k orientaci v turnaji a jeho spokojeného hraní.

Poslední sekce pravidel - "Pravidla podrobně", obsahuje všechny pravidla turnaje, včetně všech možných herních situací, které se řeší určitým pravidlem atd. Nemyslím si, že je nutné se s těmito pravidly ihned seznamovat, zvládáte-li základní pravidla turnaje. Tato sekce by měla sloužit hlavně pro případ, kdy se vám stane nějaká věc nebo kdy řešíte nejakou záležitost v souvislosti s hraním turnaje a třeba nevíte, jak dál nebo jak postupovat. Právě pak můžete využít tuto sekci a vyhledat si potřebné pravidlo, které vyřeší vaše dilema... ;)

WebZdarma.cz