css templates

Rychlý startstáhni si aktuální soutěžní kolo zde

rozbal si soutěžní kolo ve svém počítači

soutěžní save savu "A" si zkopíruj do složky "savy" (C:/Program Files/Czech Soccer Manager 2002) a soutěžní logo do složky "scénáře" (umístění tamtéž)
Stejný postup platí i pro save "B"

teď je vše připraveno hraní... chceš-li body navíc, natipuj i soutěžní tipkartu (návod uvnitř tipkarty), kterou poté odešli na full.cup@email.cz

krátce z pravidel - v turnaji platí snad jediný zákaz... a to zákaz více než jednoho save/load v průběhu sezóny, tedy v době od 1. ligového kola až do odehrání finále LM! Uložit a nahrát hru můžete tak pouze jednou, zato kdekoliv v sezóně - na uvážení každého hráče. Ten, kdo odehraje sezónu úplně bez save/load, bude navíc odměněn bonusem 100 bodů! A navíc - ten, kdo bude mít více, než jeden save/load v sezóně, bude "odměněn" odpočtem 100 bodů... ;)

ještě před samotným hraním savu doporučuji mrknout na bodování, jestli tam není náhodou nějaký speciální bonusový úkol při hraní savu!

teď už spusť CSM ve svém počítači, nahraj si soutěžní save (save "A" nebo save "B") a odehraj tři sezóny. Na konci třetí sezóny hru ulož a zároveň pořiď výpis kariéry. Kariéru si otevři v programu KarView (je ve složce, kde je nainstalován CSM) a zároveň si otevři bodování. To vyplň podle svých dosažených výkonů a poté vyplněné bodování, kariéru a save, uložený na konci třetí sezóny, odešli na e-mail full.cup@email.cz..

a tím jsi odehrál soutěžní kolo (po odehrání alespoň savu "A") a budeš zařazen do výsledků turnaje (jsi-li nováček, budeš zařazen do 2. ligy)!

Tolik k rychlému startu. Troufnu si tvrdit, že pro základní hraní to postačí. Každý, kdo chce znát víc, může prostudovat "rychlý přehled ", který nastiňuje základní pravidlové vymezení turnaje. Sekce "základní pravidla" je pak pro každého, kdo chce znát turnaj "od A do Z"... ;) Sekce "pravidla podrobně" obsahuje kompletní pravidla turnaje - není nutné hned číst. Spíše slouží k vyhledání konkrétního pravidla.Na cokoliv se můžete pozeptat ve vzkazníku na stránkách výše uvedených pravidel (box vlevo).
V krajním případě můžete poslat svůj dotaz přímo mě - zde na stránce úplně nahoře, ikona "kontakt". Případně můžete zanechat svůj vzkaz v diskuzním fóru, nebo můžete napsat na e-mail turnaje - full.cup@email.cz.

WebZdarma.cz